Inovācija savā būtībā ir jau esošas idejas uzlabošana, kas izklausās pietiekami vienkārši, taču patiesībā ir milzīgs ekonomiskās izaugsmes, pārticības un resursu iegūšanas dzinējspēks. Ar tehnoloģiju inovāciju spējām tiek uzlaboti esošie procesi un to efektivitāte, kā rezultātā samazinās izmaksas un nepieciešamie darba spēka apjomi. Silv EXPO, turpinot attīstīt Latvijas farmācijas tradīcijas, ik dienu paplašina savu iespēju robežas, inovējot produktus.


Līdz šim Silv EXPO veiksmīgi ir izstrādāti 5 inovatīvi produkti:
img

Kardiopren sastāvā ietilpst skuju poliprenoli, koenzīms Q10, linsēklu eļļa, pirrolokvinolīna kvinons PQQ, silīcija dioksīds. Šis aktīvo vielu komplekss izstrādātajās komponentu attiecībās cilvēka organismā uzlabo atsevišķu orgānu funkcionēšanu, ievērojami un būtiski mazina vai vispār novērš statīnu izraisītos blakusefektus (miopātiju, rabdomiolīzi, nieru bojajumus, aknu disfunkciju), kā arī uzlabo miokarda un muskuļu šūnu funkcionalitāti, mazina sirds mazspējas izpausmes un paaugstina slodzes toleranci.

img

Uztura bagātinātāja sastāvā ietilpst no dabas vielām iegūti savienojumi – skuju koku Silbiol® un smiltsērkšķu eļļa, propoliss, dzērvenes, ehinācija. Izmantojot inovatīvas tehnoloģijas ir nodrošināta optimāla dabas vielu mijiedarbība. Produkts ir paredzēts lietošanai gripas - saaukstēšanās sezonā imunitates stiprināšanai, kā arī labi piemērots mutes dobuma un rīkles higiēnas uzlabošanai, jo novērš kairinājumu un iekaisumu.

img

Aterin satur sarkanā rauga rīsu ekstraktu Monascus purpureus, kam piemīt holesterīnu samazinošas īpašības, tādā veidā palīdzot uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs, kā arī tas uzlabo asinsrites darbību, samazina dažādu sirds slimību risku (pārdots Silvanol SIA).

Astmosil ir ārstniecības augu komplekss bronhu un plaušu veselībai. Efejas lapas veicina normālu bronhu un plaušu funkcionēšanu. Priedes mizu ekstrakts atvieglo elpošanu. Bosvēlijas sveķi palīdz mazināt tūsku. Efejas lapu ekstrakts veicina atkrēpošanu un mazina bronhospazmas. Aļģu pulveris ir Omega-3 taukskābju un E vitamīna avots (pārdots Silvanol SIA).

img
img

SilvaDeprex ir ārstniecības augu komplekss, kura sastāvā esošo vielu kombinācija sekmē fizisko un garīgo labsajūtu, veicina pozitīvi vērstu domāšanu un labu garastāvokli. Produkts paaugstina izturību pret ikdienas stresu, stabilizē emocijas, sekmē veselīgu miegu. Īpaši ieteicams paaugstinātas spriedzes apstākļos (pārdots Silvanol SIA).