Latvijas Farmācijas industrijas vēsturiskā pieredze ir ļoti bagāta gan ar tik nobriedušām pētniecības iestādēm kā Organiskās sintēzes institūts, Koksnes ķīmijas institūts un Latvijas valsts mežzinātnes institūts, gan ar saviem tautiešiem - Nobela prēmijas laureātu Vilhelmu Ostvaldu un vieno no steroķīmijas pamatlicējiem Paulu Valdenu, kā arī ar inovatīviem oriģinālproduktiem pazīstamiem visā pasaulē, ko izstrādājušas un virzījušas Latvijā strauji attīstošie farmācijas uzņēmumi.

Dabas skaistums, spēks un viedums ir pamats mūsu inovatīvajiem risinājumiem cilvēku veselības aprūpes un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Latvijas unikālie dabas resursi mainīgo gadalaiku ciklos, tīrā bezpesticīdu dabas vide, ekosistēmiskās tipoloģijas meži ar videi daudzskaitlīgām abiotiskām un biotiskām īpašībām, kā arī gadsimtos uzkrātās zināšanas un tradīcijas ir pamats Latvijas intelektuālajam potenciālam farmācijā, lai izstrādātu un realizētu jaunas dabas vielu pielietošanas idejas.

Kompānija Silv EXPO jau kopš 2010. gada strādā pie jaunu ideju, izstrādņu un tehnoloģiju īstenošanas jaunās paaudzes produktā vai pakalpojumā. Ir radīti vairāki inovatīvi produkti sirds un asinsvadu, elpošanas ceļu un aknu hronisko slimību ārstēšanai un profilaksei, kas veiksmīgi ir iekarojuši tirgu Latvijā un Baltijā. Sadarbībā ar zinātniekiem, pētniekiem un veselības aprūpes profesionāļiem ir veikti daudzi pētījumi in vitro un in vivo, kā arī klīniskais pētījums, lai atrastu visefektīvāko iedarbību un kombinācijas Latvijas egļu un priežu skuju aktīvajām vielām – poliprenoli, silbiols, hlorofilīns. Šobrīd uzņēmums mērķtiecīgi izstrādā jaunas un optimizē esošās dabas aktīvo vielu ieguves tehnoloģijas, kā arī visefektīvāko zāļu formu, iestrādājot aktīvās vielas ar nano tehnoloģijām.

Silv EXPO komanda strādā ar izdomu, degsmi, drosmi un ticību sev, lai spētu gūt gudru un ilgtspējīgu izaugsmi, kā arī uz zināšanām un inovācijām balstītu ekonomisko attīstību.

Silv EXPO atbalsta mūsējos sportistus pieccīņas meistaru Denisu Čerkovski un tāllēcējus - Jāni Leiti un Laumu Grīvu. Iespējams viņi arī būs kā vieni no labākajiem Latvijas sportistiem, kas pārstāvēs Latvijas vārdu un godu 31. Vasaras Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, Brazīlijā, 2016. Gadā.

Kā rāda prakse, tad mērķtiecīgs zinātnisks atbalsts var spēlēt izšķirošu lomu spēļu augsto standartu un sportistu veselīga dzīvesveida nodrošināšanā. Silv EXPO jaunajam produktam "Kardiopren" - inovatīvam preparātam ar jauna tipa farmakoloģiskās iedarbības dabas vielām, kas uzlabo miokarda un muskuļu šūnu funkcionalitāti, kā arī paaugstina slodzes toleranci, šī būs patiesi izcila iespēja pierādīt savu iedarbību sportistu sniegumu uzlabošanā.

Silv EXPO izstrādātā preparāta "Kardiopren" darbība ir vērsta uz organisma šūnu aizsargmehānismu mobilizāciju, stimulējot dolihilfosfāta cikla nepārtrauktību un reģeneratīvo molekulu (enzīmu, transkripcijas faktoru, receptoru u.c.) ekspresiju, stabilizējot šūnu membrānu proteīnu konformāciju. Olimpisko spēļu ideāli – dalībnieku centieni parādīt vislabāko sniegumu - pilnībā atbilst Silv EXPO vērtībām, no kurām izcilība ir viena no svarīgākajām. Abām misijām ir daudz kā kopēja, tāpēc mēs ar nepacietību gaidam mūsu sportiskās sadarbības augļus šī gada Olimpiskajās spēlēs.

photo