img

SuperCell® HEPA produkts izstrādāts izmantojot mūsdienīgus viedo tehnoloģiju principus. Inovatīvā produkta forma uzlabo vērtīgo vielu absorbciju organismā.
Uztura bagātinātājs satur skuju koku poliprenolus un no augu izejvielām iegūtu fosfolipīdu maisījumu (kurš standartizēts pēc fosfatidilholīna). Tās ir vielas, kas piedalās metabolisma procesos aknās un spēj uzturēt to veselību un šūnu atjaunošanos.
SuperCell® HEPA ieteicams izmantot kā fosfolipīdu un poliprenolu papildavotu.

img

Alergosil ir uztura bagātinātājs, kas rekomendējams laikā, kad ziedputekšņu koncentrācija gaisā ir paaugstināta. Klīniskajos pētījumos pierādīta produkta spēja mazināt simptomus alerģiska rinīta gadījumos.
Alergosil sastāvā ietilpst augu izcelsmes ekstrakti – biopieejams kurkumas ekstrakts un Japāņu soforas ekstrakts. Sastāvā esošais vitamīns D3, savukārt, nepieciešams normālai imūnsistēmas darbībai.
Produktam nav konstatēti blakus efekti, neizraisa miegainību.

Uztura bagātinātāju ir AS “Biolat” reģistrēts produkts, ko ir izstrādājis SIA “Silv EXPO”.

img

Kardiopren sastāvā ietilpst skuju poliprenoli, koenzīms Q10, linsēklu eļļa, pirrolokvinolīna kvinons PQQ, silīcija dioksīds. Šis aktīvo vielu komplekss izstrādātajās komponentu attiecībās cilvēka organismā uzlabo atsevišķu orgānu funkcionēšanu, ievērojami un būtiski mazina vai vispār novērš statīnu izraisītos blakusefektus (miopātiju, rabdomiolīzi, nieru bojajumus, aknu disfunkciju), kā arī uzlabo miokarda un muskuļu šūnu funkcionalitāti, mazina sirds mazspējas izpausmes un paaugstina slodzes toleranci.
Kardiopren variet iegādāties šeit:

img

Uztura bagātinātāja sastāvā ietilpst no dabas vielām iegūti savienojumi – skuju koku Silbiol® un smiltsērkšķu eļļa, propoliss, dzērvenes, ehinācija. Izmantojot inovatīvas tehnoloģijas ir nodrošināta optimāla dabas vielu mijiedarbība. Produkts ir paredzēts lietošanai gripas - saaukstēšanās sezonā imunitates stiprināšanai, kā arī labi piemērots mutes dobuma un rīkles higiēnas uzlabošanai, jo novērš kairinājumu un iekaisumu.